top of page

Bělení zubů

Care Clinic Vám pomůže zazářit.

zubní úsměv

Čeká Vás důležité jednání, prezentace nebo pracovní pohovor?
Chcete zapůsobit na kolegy či obchodní partnery?

V Care Clinic věříme, že stav našich zubů je důležitý nejen ze zdravotního, ale také reprezentativního hlediska. Vaše zuby jsou poklad, nicméně stále si to málokdo z nás uvědomuje a často se o ně nestaráme tak, jak bychom měli. Jednoho dne se podíváme do zrcadla a s hrůzou zjistíme, že naše zuby už nejsou bílé, ale spíše žluté, či jinak zabarvené.

Přestáváme si věřit, čím dál méně se usmíváme, a nebo si před ústa dáváme ruku, aby nikdo neviděl, v jakém stavu naše zuby jsou. Všechny tyto skutečnosti nám nejen neprospívají, ale činí nás také nešťastnými.

Krásný úsměv Care Clinic

Ale co teď?

Zabarvení zubů může kromě genetických predispozic ovlivnit spousta vnějších faktorů, jako např. kouření, nadměrná konzumace kávy, červeného vína apod.
Skvrny a pigmenty, které se nám na zubech tvoří mohou být buď povrchové, nebo vnitřní.
K tomu, abychom se zbavili těchto nevzhledných skvrn, slouží profesionální bělení zubů.

Bělení zubů Care Clinic

Proto jsme tu my v Care Clinic. Rádi Vám pomůžeme, jelikož je pro nás největší odměnou, když od nás pacient odchází šťastný a spokojený.

Naše nabídka

Společně u nás objevíme, jaký typ zabarvení a pigmentace se u Vás objevil a nastavíme ideální postup, jak se tohoto, pro Vás nežádoucího zabarvení, zbavit.

Bělení provádíme v našich moderních ordinacích, nebo si můžete bělit zuby i sami v pohodlí domova.

PURE WHITENING

Krásně bílý úsměv není samozřejmostí. Způsobů, kterými se dají zuby bělit je mnoho, ale jedině PURE WHITENING dodá vašemu chrupu ten správný a přirozený odstín bílé a to především dlouhodobě a bez námahy. Bělení dělané pro Vás, přesně na míru! Jak takové bělení probíhá?

Před bělícím zákrokem je důležitá návštěva dentální hygienistky, která Vás zbaví plaku a nečistot na zubech.

Bělení Purewhitening má 2 varianty, které můžete využít.

1) Domácí bělení – dentální hygienistka Vám udělá otisky, ze kterých se poté vyrobí nosiče na míru. Do nosičů si poté nanášíte bělící peroxidové gely.

2) Kombinované bělení – začátek je stejný jako u domácího bělení (viz výše). Po 14 nocích domácího bělení navštívíte ordinaci dentální hygienistky, kde se provádí ordinační fáze bělení. Bělení probíhá ve 3 vrstvách po 15 minutách. Po této ordinační fázi pak pacient po dobu 10 dnů ještě doběluje pomoci domácího bělení, k utvrzení barvy.

PURE WHITENING má ještě jednu velkou výhodu.

Při proceduře není nutná „ bílá dieta“, tudíž se nemusíte vyhýbat konzumaci barevných jídel a nápojů, jako je tomu u jiných bělících metod.

Pokud však na bělení pospícháte, máme variantu pouze ordinačního bělení, které probíhá v ordinaci dentální hygienistky po dobu 1,5 hodiny.

Objednejte se jednoduše online

bottom of page