Recenze

Zkušenosti našich spokojených klientů.

Alexandra Chumchalova
Alexandra Chumchalova
04/03/2023
Navštívila jsem kliniku Care Clinic s maminkou. Po nepovedené výplni rtů v jiné nejmenované klinice, jsme doufaly, že tentokrát to bude lepší. V Care Clinic nám tentokrát výplň rtů dělal MUDr. Gabriš, a mohu jen říci, že jsme opravdu spokojené. Neuvěřitelně přátelský a profesionální kolektiv lidí, kteří vědí co dělají, své praci rozumí a musím dodat, že odvedli úžasnou práci. Ještě jednou bych chtěla za sebe i maminku poděkovat. Už nikdy nepůjdeme nikam jinam! 😀❤️ Na závěr bych chtěla jen dodat, že pokud se rozhodujete kam na výplň rtů, nebo cokoliv jiného, tak by měla být jasná volba Care Clinic, za nás s maminou tedy určitě je!
Monika Třísková
Monika Třísková
13/02/2023
Doporučuji na 100% pan doktor Gabriš byl velice milý a ochotný, rty jsou dokonalé. Děkuji moc
Eliška Herciková
Eliška Herciková
13/02/2023
Mám za sebou dvě návštěvy u pana doktora Paulise, profesionální velmi odborný a lidský přístup. Z výsledku jsem spokojená, určitě zase přijdu ✨
Agnes Liberte
Agnes Liberte
03/01/2023
Malokdy mam potrebu davat recenze, ale tuhle zpravu chci poslat dal. Mam za sebou dentalni hygienu u Mgr. Yany Sherstiukove a jsem uplne nadsena!! Jemna, detailni a absolutne precizni prace velmi mile hygienistky. Vsem doporucuju, obzvlast lidem, kterym byva zubni hygiena neprijemna nebo lidem, kteri jdou poprve. Slecna hygienistka cisti velmi nezne. Vrele doporucuju!!
Renáta Stadlichová
Renáta Stadlichová
15/12/2022
Dentální hygiena. Celý proces probíhal v příjemné atmosféře i prostředí. Obecně se mluví o tom, že dentální hygiena může být nepříjemná. Zde však ne. Pro mě naprostý relax. Dostala jsem ochranné brýle a už to jelo. Paní dentální hygienistka byla velmi šikovná, zručná a "něžná", pokud to tak mohu říct. Žádný "zaprášený" obličej, čistá práce. S výsledkem jsem maximálně spokojená. Závěrečná edukace ohledně správné údržby chrupu byla už jen třešinka na dortu. Toaleta pro pacienty se blyštěla čistotou.
Michal Pet
Michal Pet
06/08/2022
Super.
Vojtěch Toráč
Vojtěch Toráč
28/07/2022
Výborná dentální hygiena s perfektním přístupem.
Natálie
Natálie
18/06/2022
Paní doktorka odvedla skvělou práci. Oceňuji také profesionální a milý přístup. Paní doktorka opravdu vyhověla všem mým požadavkům. Navíc krásné a příjemné prostředí. Moc doporučuji!
Sabina Prajková
Sabina Prajková
27/02/2022
Úžasné prostředí! Skvělá paní doktorka Bokoch a ještě lepší přístup!
Veronika Patočková
Veronika Patočková
25/02/2022
Krásná práce paní Dr. A. Bokoch, s vyplní rtů jsem nadmíru spokojena, profesionalní a lidský přístup, mohu jen doporučit!

Rezervační formulář

Prosíme o vyplnění formuláře níže. Následně se Vám ozveme a dohodneme se společně na termínu.
Těšíme se na Vás.