top of page

Stomatolog Matúš Vlna nastupuje do Care Clinic! Využijte 50% slevu u vstupního vyšetření

V Care Clinic se už od začátku února můžete těšit na nového člena, který rozšíří profesionální tým kliniky. MDDr. Matúš Vlna otevírá novou sekci stomatologie a přijímá nové pacienty. Zubař Vlna vystudoval lékařskou fakultu v Olomouci. V roce 2019 absolvoval stáž v Helsinkách a na svém vzdělání dále pracuje převážně díky zahraničním kurzům, přípravě na certifikace a specializace.Matúš Vlna patří už do třetí generace zubařů v rodině. „Odmalička jsem věděl, že chci být zdravotník, ale nevěděl jsem, zda chci být všeobecný lékař, zubař nebo veterinář. Vzhledem k tomu, že máme zubařinu v rodině, dokonce už třetí generaci, tak jsem se rozhodl pro stomatologii,“ prozradil. Důležitý je pro něj vztah s pacientem. „Vztah pacienta a zubaře je forma partnerství. Mezi stomatologem a pacientem by měla existovat důvěra.“ říká MDDr. Matúš Vlna.MDDr. Matúš Vlna ve stomatologické ordinaci Care Clinic.


Sleva na vstupní vyšetření u zubaře v Care Clinic K únorovému nástupu nového stomatologa do centra klinické, estetické, stomatologické a dentální medicíny jsme si pro vás připravili 50% slevu na vstupní vyšetření u MDDr. Matúše Vlny. Důraz na prevenci je totiž základním pilířem nejen dnešní medicíny, ale i prioritou Care Clinic, proto můžete do konce února 2023 čerpat slevu v rámci vstupního vyšetření. Akce trvá od 1. února do konce února 2023.

Mít na nový rok zdravé a krásné zuby? Jste jen kousek od nich. Přihlaste se na vstupní vyšetření u zubaře v Care Clinic!

25 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page