top of page

Omlazení pleti rychle a bezbolestně. Díky nitím je to možné.

Niťový lifting, dá se říct, že se jedná o takový malý zázrak a jeden z nejúčinnějších způsobů omlazení pleti současné doby. Roku 1996 tuto metodu objevil, později i patentoval gruzínský plastický chirurg Marlen Sulamanidze. Pokud tedy chcete vypadat až o několik let mladší a nechcete zatím podstupovat facelift (chirurgický lifting), zvolte tuto miniinvazivní metodu. Pojďme se niťovému liftingu podívat více na zoubek a zodpovědět si pár základních otázek, které pravděpodobně napadnou většinu z vás:Jedná se o opravdové nitě, a jak to funguje? Přemýšlíte, jak vypadají nitě, které vám mají zpevnit pleť? Samozřejmě trošku jinak než ty, kterými si zašijete knoflík. Jedná se o speciální nitě, které se zavedou pod kůži a následně pomáhají kolem sebe vytvářet vlastní kolagenovou vrstvu. Tím vzniká podpora okolním tkáním i vazivu a následně dojde ke zpevnění pleti. Existuje několik typů nití a u nás v Estetik Care Clinic vám rádi poradíme, který typ bude právě pro vás ideální.


A co vše niťový lifting dokáže upravit a je pro mě vhodný? Niťový lifting lze využít nejen pro redukci vrásek a vypnutí kontur v obličeji, ale i k vyhlazení partií krku, břicha nebo stehen. Využívá se i k modelaci či k vytvarování brady a nosu. Vedlejším efektem je i vylepšení barvy, textury a hydratace pleti. Výhodou je i to, že přináší okamžité výsledky. Niťový lifting se doporučuje mužům i ženám ve věku od cca 30 do 45 let. Je tedy vhodný i pro mladé lidi, u kterých se objevují předčasné známky stárnutí pleti. Vhodný naopak není u pacientů, u kterých je tvorba kolagenu již značně omezena nebo u pacientů s velmi tenkou kůží. Tyto faktory posoudí lékaři a sdělí vám, zda je pro vás zákrok vhodný.


Jak probíhá zákrok a bude to bolet? Tento typ zákroku je mnohem méně náročný než běžný lifting a není nutná celková anestezie. Bolesti se nebojte. Neprovádí se řezy v obličeji, využívá se pouze lokální anestezie. Následně je velmi tenkou jehličkou zavedena do podkoží speciální nit. Celý proces netrvá déle než půl hodiny a vždy je využita pouze lokální anestezie.


Za jak dlouho budu zase fit? Niťový lifting je ideální pro ty, kteří si nemohou dovolit dlouhodobou rekonvalescenci. Po tomto zákroku se sice mohou objevit modřinky nebo otok, ty však během pár dnů zmizí a vy se maximálně do týdne vrátíte do téměř normálního režimu. Přesto byste se měli v následujících třech až šesti týdnech vyhnout namáhavým aktivitám a výrazné mimice. Výsledky zákroku jsou navíc viditelné okamžitě a během pár měsíců se efekt ještě umocní díky tomu, že jsou nitě již obrostlé vazivovou tkání.


Kolik stojí a jak dlouho efekt vydrží? Cena niťového liftingu závisí na více faktorech. Pohybuje se však v rozmezí 15 000 Kč a výše. Efekt zákroku vydrží až dva roky. Záleží však na kvalitě životosprávy, věku pacienta a na dalších faktorech. Objednejte se na nezávaznou konzultaci k nám do Estetik Care Clinic a dozvíte se další potřebné informace. Budeme se těšit na vaši návštěvu.13 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page