top of page

Jednoduché tipy, jak si udržet zdravou a mladistvou pleť.

Cítíte na sobě, že vaše pleť je tak nějak z formy? Toužíte po tom, aby byla zase svěží a zářivá i bez nánosů líčidel? Řiďte se následujícími tipy, které vám pomohou buď opět získat ztracenou svěžest, nebo si ji co nejdéle udržet.Bez vody nepřežije nic, ani vaše pleť Co jiného by mohlo být na prvním místě našeho seznamu než dostatečná hydratace. A tím samozřejmě nemyslíme to, že si na obličej vylijete láhev vody. Dodržujte pitný režim. Ale pamatujte na to, že nalévat se hektolitry vody od rána do večera není také to pravé ořechové. Zvolte zlatou střední cestu, což znamená 2-3 litry vody denně.


Výživa zevnitř V pleti se velmi odráží i zdravá či naopak nezdravá životospráva. Pro vyživenou a zářivou pleť jezte vyváženou stravu a obohacujte ji o dostatek zeleniny a ovoce. Například vláknina je důležitá pro očistu střev a právě tlusté střevo souvisí se stavem vaší pleti.


Chraňte pleť před paprsky slunce Asi většině z nás se líbí sexy opálená kůže, kdy se cítíte jako bohyně a nemusíte mít na obličeji ani kapku make-upu. Příjemného opáleného vzhledu ale docílíte i když bude používat krémy s ochranným faktorem. Obličej je totiž neustále venku vystavený paprskům, ale přiznejme si, že málokdo z nás si jej vždy poctivě namaže opalovacím krémem, a to i v zimě. Právě tyto na první pohled neškodné paprsky způsobují množství vrásek v pokročilém věku.


Alkohol na pleť nepatří Při výběru produktů určených k čištění pleti si dejte velký pozor na to, abyste zvolila přípravky bez parfemací, alkoholu a dalších podobných pro pleť škodlivých látek. Pleť by se také měla odličovat jemně a s citem. Existuje mnoho přípravků, které pleť šetrně odlíčí, a to bez přehnaného drhnutí.


Omezte divoké večírky Když už jsme u toho alkoholu, nejlepší bude, když se mu budete vyhýbat celkově. Pokud trávíte každou druhou noc v klubu a ráno vstáváte s bolehlavem, věřte, že to za pár let poznáte mimo jiné i na své pleti. Sklenička dobrého vína tu a tam ještě nikomu neuškodila, ale pravidelným pitím si zaděláváte na zašedlou pleť plnou vrásek.


Přírodě se občas musí pomoct Staráte se o svou pleť dostatečně, ale stejně se vám zdá povadlá, bez života a trápí vás vrásky? V Estetik Care Clinic nabízíme hned několik možností, jak vám ubrat pár let života. Naši lékaři se specializují na výplně kyselinou hyaluronovou, niťový lifting, foxy eyes a další zákroky, díky kterým se zase budete cítit sebevědomě a svěže.


Zajímá vás, jak zákroky probíhají nebo jak dlouhá je například doba rekonvalescence? Kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 737 753 969, zašlete nám e-mail na info@estetikcare.cz nebo nás kontaktujte Facebooku či Instagramu. Rádi se s vámi domluvíme na osobní konzultaci. Těšíme se na vás.

18 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page