MUDr.
Patrik GABRIŠ

Specialista na korektivní, estetickou a anti-agingovou medicínu.

Doménou MUDr. Patrika Gabriše je korektivní, estetická a anti-agingová medicína. Jako certifikovaný odborník v estetické medicíně a držitel certifikátů pro aplikaci injekčních implantátů se zaměřuje na aplikace botulotoxinu, výplně na bázi kyseliny hyaluronové, biostimulační liftingové nitě, mezoterapie nebo kontury rtů.

MUDr. Patrik Gábriš působí na dermatovenerologické klinice Fakultní nemocnice Bulovka.

Praxe a vzdělání:

– Patrik Gabriš vystudoval 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, na které promoval v roce 2020.
– Je členem odborných společností European Academy of Dermatology and Venereology a České akademie dermatovenerologie.
– Pravidelně se účastní zahraničních stáží, např. ve švýcarském Saint Crox aNeuchatel, na Sicíli, ale i odborných seminářů v zahraničí jako např. Aesthetic & Anti Aging Medicíně World Congress v Monaku (2021) nebo podzimní školy Dermatohistopatologie (Plzeň), 26. národního dermatologického kongresu (Praha).
– Zahraniční stáž ve Švýcarsku na soukromé kožní klinice mu dodala inspiraci. „Viděl jsem hlavně švýcarskou pracovní morálku, oddání práci a pracovní zapálení. I já se snažím naslouchat pacientům a vysvětlit jim vše potřebné, abychom společně dosáhli žádaného efektu,“ říká lékař.
– Patrik Gabriš už během studia medicíny vedl pravidelně kurzy pro lékaře a odborníky v estetické medicíně. Jedním z nich byl např. „Základy terapie botulinumtoxinem pro lékaře; Mezoterapie a biorevitalizace v estetické medicíně“.

Rezervační formulář

Prosíme o vyplnění formuláře níže. Následně se Vám ozveme a dohodneme se společně na termínu.
Těšíme se na Vás.