Zvětšení rtů

Plné, smyslné a symetrické rty přímo pro Vás.

Mnoho žen sní o plných, smyslných a symetrických rtech, a díky výplni kyselinou hyaluronovou si ho mohou splnit. Navíc rty jsou po zákroku svěží a hydratované.

Tento typ dermální výplně si poradí nejen s běžným zvětšením rtů, ale také pomůže s úpravami nedostatků, jako je například asymetrie rtů, úprava kontur či povislé koutky a každá žena se pak může cítit výjimečně.

Vše, co potřebujete
vědet o zákroku

  • Zvětšení rtů gelem na bázi kyseliny hyaluronové je miniinvazivní nechirurgické ošetření. Gel je aplikován injekčně pomocí tenoučkých jehel nebo kanyl. Výplň působí v konkrétním místě vpichu, čímž se vytvoří požadovaný tvar rtů.

    Samotný zákrok zpravidla netrvá déle než 30 minut. Bolesti se není třeba obávat, poněvadž před aplikací jsou rty ošetřeny znecitlivujícím krémem a zákrok probíhá v lokální anestezii. Dermální výplň v podobě gelu není nijak škodlivá, poněvadž kyselina hyaluronová je pro lidské tělo přirozená.  Je jednou z hlavních složek pojivové tkáně obklopující kožní buňky. Zajišťuje pevnost a hydrataci a přispívá k regeneraci buněk. S rostoucím věkem přirozená produkce kyseliny v těle klesá.

  • Klientka může ihned po aplikaci odejít domů. Není nutná žádná rekonvalescence ani výrazná úprava režimu. Po zákroku se mohou objevit drobné otoky, modřinky, začervenání či drobná krvácení. Všechny zmíněné jevy odezní do 2-3 dnů po zákroku.

    Přibližně týden po zákroku se klientkám doporučuje vyhýbat se extrémním teplotním výkyvům, návštěvu sauny nebo solária je tedy vhodné na chvíli odložit. Tento typ výplně není permanentní. Výdrž gelu závisí na rychlosti metabolismu klientky, a je tedy individuální.  Obecně platí, že efekt výplně vydrží až 12 měsíců.

Rezervační formulář

Prosíme o vyplnění formuláře níže. Následně se Vám ozveme a dohodneme se společně na termínu.
Těšíme se na Vás.