Výplně vrásek
kyselinou hyaluronovou

Doplnění hladiny kyseliny hyaluronové zpomalí stárnutí pokožky.

Nejen přibývající věk má vliv na tvorbu vrásek. Svůj podíl na jejich vzniku mají i další faktory, jako je například stres, nezdravý životní styl, sluníčko či znečištěné ovzduší. S pomocí kyseliny hyaluronové jsme však schopni s vráskami bojovat.

Tato tělu přirozená látka dodává pleti pevnost a pružnost díky jejím hydratačním schopnostem a navrací pokožce mladistvý vzhled. S přibývajícím věkem hladina kyseliny hyaluronové v těle klesá a jejím doplněním lze zbrzdit příznaky stárnutí.

Vše, co potřebujete
vědet o zákroku

 • Kyselina hyaluronová je aplikovaná injekčně tenoučkou jehlou do místa požadovaného působení. Aplikuje se přímo do prohlubně vrásky, a tím dojde k jejímu vyplnění a vypnutí pleti. Před zákrokem je nutná individuální konzultace o výsledné představě, aby mohla být zajištěna maximální spokojenost.

  K dosažení požadovaného výsledku se v některých případech doporučuje kombinace s botulotoxinem. Přibližně týden před zákrokem se nedoporučuje konzumace vysokého množství vitaminu E a látek snižujících krevní srážlivost, jako je aspirin a některé léky na srážení krve.

 • Po zákroku se mohou v místě aplikace objevit zarudlá místa, drobná krvácení či modřinky, tyto příznaky by měly do 3 dnů odeznít. Po zákroku je možné ihned odejít domů. 1-2 dny po zákroku se doporučuje omezit výraznou obličejovou mimiku, aby nedošlo k posunu výplňového gelu.

  Nevhodné jsou též extrémní tepelné výkyvy a UV záření, návštěvu sauny a solária tedy odložte na později. Přibližně týden po zákroku se nedoporučují obličejové masáže, návštěva kosmetiky či zubaře. Efekt výplně přetrvává zhruba 6 – 9 měsíců po zákroku.

Rezervační formulář

Prosíme o vyplnění formuláře níže. Následně se Vám ozveme a dohodneme se společně na termínu.
Těšíme se na Vás.

  Rezervační formulář

  Prosíme o vyplnění formuláře níže. Následně se Vám ozveme a dohodneme se společně na termínu.
  Těšíme se na Vás.