Regenerativní
buněčná terapie

Protizánětlivé regenerační sérum získané krevní plazmy pacienta.

Technologie Sanakin

V rámci regenerativního buněčné terapie využíváme inovativní technologii Sanakin. S pomocí této technologie vyrábíme protizánětlivé regenerační sérum, získané z vlastní krevní plazmy pacienta.

Sérum je tedy zcela přírodní a obsahuje interleukiny (které se podílejí na regulaci imunitních procesů) a růstové faktory, které hrají stěžejní roli v regeneračních procesech. Sérum aplikujeme injekčně přímo do postižené oblasti.

Oblasti řešení problémů

V oblasti obličeje ji využíváme k redukci vrásek a k celkovému omlazení pokožky. Poradí si též s akné a jizvami po akné. Je ji možno využít k augmentaci v oblasti tváře, brady a krku.

Také v oblasti vlasové pokožky dokáže Sanakin zázraky. S pomocí této technologie jsme nyní schopni pomoci pacientům v boji s alopecií. Dále dokážeme posílit vlasové folikuly a snížit tak vypadávání vlasů a zlepšit strukturu vlasů. Tato technologie je vhodná i pro pacienty po vlasové transplantaci.

Vše, co potřebujete
vědet o zákroku

  • Sanakin

    Jak již bylo zmíněno výše, technologie Sanakin využívá zcela přírodního séra získaného z vlastního těla pacienta. Jedná se tedy o maximálně bezpečnou metodu, kterou tělo velmi dobře snáší a při níž nehrozí žádná alergická reakce a není možné pacienta sérem předávkovat.

Ceník zákroků

Regenerativní buněčná terapie Sanakin®

Terapie (1 aplikace)

6 900,-
Regenerativní buněčná terapie Sanakin®

Terapie (2 aplikace)

12 990,-
Regenerativní buněčná terapie Sanakin®

Terapie (3 aplikace)

18 990,-
Naše další procedury a zákroky,ktoré by Vás mohli zajímat.

Rezervační formulář

Prosíme o vyplnění formuláře níže. Následně se Vám ozveme a dohodneme se společně na termínu.
Těšíme se na Vás.