Odstranění
nadměrného pocení

Rychlé vyřešení problémů s pocením.

Nadměrné pocení je nepříjemný jev, který způsobuje jak fyzickou, tak i psychickou nepohodu a může být sociálním handicapem.

Díky aplikaci botulotoxinu je během několika málo minut problém s nežádoucím pocením odstraněn. Injekce s účinnou látkou se aplikuje přímo do problémových partií, kterými jsou podpaží, čelo a dlaně.

Vše, co potřebujete
vědet o zákroku

  • Zákrok probíhá v lokální anestezii s pomocí znecitlivujícího krému a trvá pouze několik minut. Látka je aplikována injekčně pomocí jemné jehličky přímo do problémové partie a působí v místě vpichu.

    Botulotoxin zabraňuje převodu nervových vzruchů na potní žlázy a zastavuje tak jejich činnost. Efekt je pozorovatelný po několika málo dnech. Výdrž efektu závisí na konkrétní oblasti, zpravidla se udává výdrž 6 až 12 měsíců. Zákrok je poté nutné opakovat.

  • Po zákroku není zapotřebí žádná rekonvalescence ani drastická úprava režimu. V prvním týdnu se nedoporučuje návštěva sauny, solária či intenzivní sportování.

  • Botulotoxin zastavuje pocení pouze v ošetřené oblasti, ostatní potní žlázy fungují bez omezení. Nevzniká tedy riziko hromadění odpadních látek v těle ani přehřátí organismu. Botulotoxin je vhodný zejména pro osoby, které se potí při stresových situacích.

Rezervační formulář

Prosíme o vyplnění formuláře níže. Následně se Vám ozveme a dohodneme se společně na termínu.
Těšíme se na Vás.