Mezoterapie

Vyhlazuje povrchové vrásky a omlazuje pleť.

Mezoterapie, nebo-li „jehličkování“, je zákrok, který zajišťuje hydrataci pleti, vyvolává přirozenou tvorbu kolagenu, elastinu a podílí se na obnově buněk. Tím dojde k vyhlazení povrchových vrásek a k celkovému omlazení pleti.

Dokáže snížit viditelnost jizev, strií či nežádoucí pigmentace. Aplikovaný roztok se skládá z kyseliny hyaluronové, aminokyselin, vitamínů a koenzymů. Díky mezoterapii lze vypnout pokožku nejen v obličeji, ale také v oblasti dekoltu, krku či hřbetu rukou.

Vše, co potřebujete
vědet o zákroku

  • Pokožka se nejprve ošetří znecitlivujícím krémem pro zajištění maximálního pohodlí během zákroku. Poté je na pokožku naneseno sérum, které je následně pomocí mikrojehliček aplikováno do pokožky.  Doba zákroku závisí na ošetřované oblasti, ale udává se zpravidla 30 minut.

  • Po zákroku je pokožka teplá na dotek a zarudlá, tyto příznaky by měly ustoupit do dvou dnů po ošetření. Dva dny po ošetření se doporučuje vyhýbat se intenzivnímu slunečnímu světlu a teplotním výkyvům. Pokud vycházíte na sluníčko, nezapomeňte pleť ošetřit opalovacím krémem s vyšším faktorem. Make-up je možné používat až po dvou dnech. Pro udržení efektu se doporučuje aplikaci opakovat 2x ročně.

Rezervační formulář

Prosíme o vyplnění formuláře níže. Následně se Vám ozveme a dohodneme se společně na termínu.
Těšíme se na Vás.