Mezoterapie vlasů

Odstranění řídnutí a vypadávání vlasů.

Vlasy mohou řídnout a vypadávat z mnoha příčin a potrápit muže i ženy. Ať už je na vině genetika, hormonální nerovnováha, stres či rychlý úbytek váhy, mezoterapie může pomoci ve všech zmíněných případech.

Mezoterapie pomáhá zastavit vypadávání vlasů, dále také současně vlasy posiluje a stimuluje jejich růst a zároveň zvyšuje i jejich kvalitu. Dokáže si také poradit s odstraněním lupů.

Vše, co potřebujete
vědet o zákroku

  • Pomocí mikrojehličkování je do pokožky vlasů aplikován léčivý roztok. Ten obsahuje kyselinu hyaluronovou, aminokyseliny, vitamíny a vyživující přírodní extrakty, například z mořských řas, které vyživují vlasové folikuly.

    Na zákrok je nutné se dostavit s umytými vlasy. Lékař nejprve ošetřované místo vydezinfikuje, nanese sérum a poté následuje mikrojehličkování. Zákrok netrvá déle, než 30 minut.

  • Pokožka může být po ošetření citlivá na dotek či zarudlá. Oba zmíněné jevy rychle odezní. Důležité je vlasovou pokožku neškrábat ani nijak nedráždit. Pro kýžený výsledek je ošetření nutné opakovat. V závislosti na typu problému se uvádí 4 – 12 ošetření.

Mezoterapie vlasů v praxi

Rezervační formulář

Prosíme o vyplnění formuláře níže. Následně se Vám ozveme a dohodneme se společně na termínu.
Těšíme se na Vás.