Konturace
kyselinou hyaluronovou

Úpravy kontur obličeje a nosu pomocí kyseliny hyaluronové.

Kromě zvětšení rtů můžeme kyselinu hyaluronovou využít i k úpravám kontur obličeje a nosu. Poradí si se zvýrazněním lícních kostí, úzkým obličejem či asymetrií v obličeji a dočasným odstraněním vpadlých jizev po akné.

S pomocí kyseliny hyaluronové lze modelovat i spodní kontury obličeje a brady. Hrbolek na nose je možné odstranit pomocí aplikování kyseliny do prohlubně, čímž dojde k vyrovnání hřbetu nosu.

Vše, co potřebujete
vědet o zákroku

 • Gel na bázi kyseliny hyaluronové je aplikován injekčně pomocí tenoučké jehly nebo kanyly do kůže a podkoží. Kyselina hyaluronová je pro tělo přirozená látka a díky své vlastnosti vázat vodu zajišťuje hydrataci, pevnost a pružnost pokožky.

  Před aplikací jsou místa vpichu ošetřena znecitlivujícím krémem pro zajištění maximálního komfortu během zákroku. Samotný zákrok netrvá déle než 30 minut.

 • Zákrok je ambulantní a ihned po výkonu je možné odejít domů. V místech vpichu se mohou objevit mírné otoky, modřinky, zarudnutí či drobné krvácení. Všechny zmíněné jevy vymizí do 3 dnů od zákroku. Ošetřené místo by se nemělo mačkat ani masírovat. Make-up je na pokožku možné nanést nejdříve po 12 hodinách od zákroku.

  První týden po zákroku se doporučuje vyhýbat se extrémním teplotním výkyvům (například návštěva sauny či solária). Nevhodná jsou také v prvním týdnu kosmetická ošetření, obličejové masáže či návštěva zubního lékaře. Alespoň několik hodin po zákroku je vhodné se vyvarovat velmi výrazné mimice, aby nedošlo k nežádoucímu posunu výplně.

Rezervační formulář

Prosíme o vyplnění formuláře níže. Následně se Vám ozveme a dohodneme se společně na termínu.
Těšíme se na Vás.

  Rezervační formulář

  Prosíme o vyplnění formuláře níže. Následně se Vám ozveme a dohodneme se společně na termínu.
  Těšíme se na Vás.