Foxy eyes

Jeden z nejnovějších trendů v kosmetice.

Jedním z nejnovějších trendů v kosmetickém průmyslu je zákrok foxy eyes, tedy takzvané „liščí oči“. Efekt liščích očí vznikne pozvednutím obočí  pomocí kyseliny hyaluronové a liftingových nití, a tím dojde k lehkému zešikmení očí a otevření horního víčka.

Celkově tedy oči získávají mandlovitější tvar, obličej se projasní a působí mladistvějším dojmem. Foxy eyes získává na popularitě i mezi celebritami, kdy je možné tento kosmetický trend pozorovat například na Belle Hadid či na sestrách Kylie a Kendall Jenner.

Vše, co potřebujete
vědet o zákroku

  • Před aplikací liftingových nití se doporučuje aplikace botulotoxinu , která zajistí, aby část svalu, která stahuje zevní okraj obočí dolů, byla relaxovaná a obočí šlo lépe pozvednout. Také zajišťuje, že efekt vydrží déle. Pozdvihnutí obočí dosáhneme pomocí kyseliny hyaluronové nebo použitím liftingových nití.

    Volba metody závisí na několika faktorech, na vlastní poloze očí, věku, stavu pokožky a množství podkožního tuku. V případě malého množství podkožního tuku se nedoporučuje použití liftingových nití, poněvadž by mohly být viditelné. Před zákrokem je tedy nutná individuální konzultace s lékařem.

    Liftingové nitě jsou tenká, vstřebatelná vlákna tvořená polydiaxonem obaleným kyselinou hyaluronovou. Zavádí se do podkoží do hloubky 3-5mm. Vlákna se následně upraví tak, aby byla pokožka vypnutá a hladká. Zákrok je bezbolestný, probíhá v lokální anestezii za pomocí znecitlivujícího krému a zpravidla netrvá déle než 30 minut.

  • Klientka může ihned po aplikaci odejít domů. Není nutná žádná rekonvalescence ani výrazná úprava režimu. Po zákroku se mohou objevit drobné otoky, modřinky, začervenání či drobná krvácení. Všechny zmíněné jevy odezní do 2-3 dnů po zákroku.

    Po zákroku se doporučuje ošetřené místo chladit a po dobu dvou týdnů dodržovat klidový režim. Po aplikaci je přirozený mírný otok, který do dvou dnů ustoupí. Efekt liftingových nití je vidět okamžitě a narůstá po 4-6 měsících, vlivem vlákna se v místě aplikace vytváří nový kolagen. Výsledný efekt přetrvává 1-2 roky. V případě potřeby je zákrok možné opakovat, případně kombinovat s botulotoxinem či kyselinou hyaluronovou.

Rezervační formulář

Prosíme o vyplnění formuláře níže. Následně se Vám ozveme a dohodneme se společně na termínu.
Těšíme se na Vás.