Chemický peeling

Ideální procedura k omlazení a očištění pleti.

Chemický peeling je ideální procedura k omlazení a očištění pleti. Poradí si také s jizvami po akné, pigmentovými skvrnami a výrazně sníží velikost pórů. V chemickém peelingu se využívá kyselina glykolová, která odstraňuje zbytky odumřelých buněk.

Působí antibakteriálně, kdy zmírňuje projevy akné a napomáhá při jeho léčbě. Ocení ho i osoby s mastnou pletí, poněvadž kyselina glykolová redukuje produkci mazu. Kromě obličeje lze ošetřit také oblast dekoltu, krku či hřbet rukou.

Vše, co potřebujete
vědet o zákroku

  • Aplikace peelingu není bolestivá, nevyžaduje proto žádné znecitlivění a trvá přibližně 30 – 60 minut. Lékař nejprve ošetřovanou pokožku očistí a poté nanese peeling. Ten se nechá po určitou dobu působit a poté lékař peeling odstraní a pokožku osuší. Pro co nejlepší efekt chemického peelingu se doporučuje absolvovat více ošetření.

  • Po aplikaci chemického peelingu může být pokožka zarudlá a jemně se olupovat. Oba tyto jevy však brzy odezní. Než se pokožka plně zregeneruje, je důležité se vyhnout pobytu v sauně, soláriu a pobytu na slunci. Doporučujeme používat krémy s vysokým ochranným UV faktorem.

Rezervační formulář

Prosíme o vyplnění formuláře níže. Následně se Vám ozveme a dohodneme se společně na termínu.
Těšíme se na Vás.