Infuze – Postcovid Syndrom

Infuze – Postcovid Syndrom

Postcovid Syndrom

Vyléčení se z covidu-19 nemusí znamenat úplné uzdravení. U některých jedinců se po prodělání nemoci projevuje tzv. postcovidový syndrom. Virus výrazně oslabuje imunitu jedince a způsobuje zhoršení psychického i fyzického výkonu.

Při rekonvalescenci po prodělání onemocnění covid-19 pomůže naše infuze bohatá na vitamíny a minerály. Obsahuje vitamín D, A, a E, vitamíny skupiny B (B1, B2, B6, B12, kyselina listová), biotin, minerály a stopové prvky (zinek, selen, molybden, železo, chrom, mangan, měď, jod, draslík a další). Do infuze se přidává vysoká dávka vitamínu C (množství odpovídá například 50kg citronů, pomerančů nebo 83kg jablek), stěžejního pro správnou funkci imunity.

Vitamíny obsažené v infuzi významně podporují funkci imunitního a nervového systému, přispívají k větší psychické pohodě a dodají vyčerpanému tělu chybějící energii.

Pro dosažení optimálního efektu doporučujeme minimálně pět infuzí 1-2x týdně. V případě těžších forem onemocnění doporučujeme aplikace opakovat 5x týdně po dobu 1-2 týdnů.

Po kliknutí na odkaz budete přesměrováni na naši partnerskou stránku www.infuzepomaha.cz, kde si můžete konkrétní balíček objednat.

498 497 MDesign_CC_2021

Rezervační formulář

Prosíme o vyplnění formuláře níže. Následně se Vám ozveme a dohodneme se společně na termínu.
Těšíme se na Vás.