Infuze – Chronický únavový syndrom

Infuze – Chronický únavový syndrom

Chronický únavový syndrom

Tento balíček obsahuje unikátně vyladěné složení vitamínů, minerálů a léčiv, které dokáže již během krátké chvíle „nakopnout“ organismus a zároveň nenarušit jemnou rovnováhu vnitřního prostředí.

Základ tvoří 7500mg vitamínu C (odpovídá 40kg pomerančů nebo 80kg jablek), vitamíny skupiny B s neuroprotektivním účinkem, vitamin D, který získáváme ze slunce a o němž se tvrdí, že jeho dostatečná hladina v krvi je základem dobré nálady. Obohatili jsme infuzí také o vzácné stopové prvky jako je selen, zinek, molybden a další, abychom docílili zlepšení funkce mozku, enzymů, kůže nebo vlasů.

Aby toho nebylo málo, infuzi jsme obohatili o další tři ampule:
Glutathion, který bývá označován za „antioxidačního mistra“, jehož hladina klesá s věkem, fyzickou zátěži, stresem, kouřením či špatnou životosprávou. Jeho dostatečná hladina je pro organismus zásadní. Kromě toho, že chrání imunitní a nervové buňky, také přispívá k dobré funkci jater a přispívá k detoxikaci organismu.
Citikolin, jenž přispívá ke zlepšení schopnosti koncentrovat se, zapamatování si a myšlení obecně. Je klíčový pro lepší zvládání stresových situaci a zvyšuje paměťovou kapacitu mozku.
Jako booster jsem přidali ještě velkou ampuli magnézia, které je přirozeným relaxansem.

Po kliknutí na odkaz budete přesměrováni na naši partnerskou stránku www.infuzepomaha.cz, kde si můžete konkrétní balíček objednat.

497 497 MDesign_CC_2021

Rezervační formulář

Prosíme o vyplnění formuláře níže. Následně se Vám ozveme a dohodneme se společně na termínu.
Těšíme se na Vás.